İsmailağa Camiası yine karıştı!

“Cübbeli Ahmet ” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile İsmailağa Camiası'nın önde gelen isimlerinden Metin Balkanlıoğlu birbirleri hedef alan açıklamalarda bulundu.

İsmailağa Camiası yine karıştı!

“Cübbeli Ahmet ” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile İsmailağa Camiası'nın önde gelen isimlerinden Metin Balkanlıoğlu birbirleri hedef alan açıklamalarda bulundu.

29 Mart 2018 Perşembe 20:55
İsmailağa Camiası yine karıştı!

Cübbeli Ahmet” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile İsmailağa Cemaati'nin önde gelen isimlerinden Metin Balkanlıoğlu birbirleri hedef alan açıklamalarda bulundu.

Cemaat içindeki “Abdülmetin” adıyla tanınan Metin Balkanlıoğlu, Ahmet Mahmut Ünlü’nün sohbetlerinde 6 yaşında çocukla evlenilebileceğini, asansörde halvet olabileceği gibi skandal sözler sarfeden Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız'a karşı çıkmasına tepki gösterdi.

Balkanlıoğlu, sosyal medyada yayımladığı konuşmasında Cübbeli için,“Başımızın belası adam, başımızın belası… Paraya ve şöhrete tapan bir adam desem yeridir. Ne Mahmut Efendi’yle bir alakası var, istismardan başka bir şey yok. Kendi başına buyruk. Eline mikrofonu alan istediği gibi konuşuyor” ifadelerini kullandı. Balkanlıoğlu “Herkes delikanlı olsun ehli sünneti kullanmasın Mahmut Efendi’yi kullanmasın” dedi.

“Cübbeli Ahmet ” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü de Metin Balkanlıoğlu yanıt verdi. “Herkes bekliyor, benim bir hoca hakkında reddiye yapacak mıyım, yapmayacak mıyım? Yapmayacağım” diyen Ünlü şöyle devam etti:

“Anamın cenazesinde konuşturmuşum, kızımın düğününde konuşturmuşum, hatta geçenlerde biz salıya aldık da hoca efendilerin sohbetine çatıyor biz yine perşembeye dönelim, dedim mi demedim mi? Ben bu niyette bir adamım ama benim hakkımda bir konuşma çıktı, aman yarabbi, ne Sözcü gazetesi yapar ne Halktv yapar, bin türlü iftira…”

Cübeli Ahmetin konuşma videosu

“Cübbeli Ahmet” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün verdiği yanıtın ardında Metin Balkanlıoğlu bu kez daha sert bir açıklamada bulundu.

“Sıkıysa açıklasınlar mal varlıklarını, öyle konuşmakla olmuyor bu iş” diyen Balkanlıoğlu şöyle devam etti:

“Ağzımdan çıkan özel bir insan gönderdiğim ses kaydını, adamın kayınbiraderi alıyor, piyasaya pas ediyor ondan sonra FETÖ’den tutuklanan avukatıyla beraber iş birliği yapıyorlar, Metin Hoca’yı zımbalamaya, sosyal medyada önünü kesmeye o yiğit yok karşında senin. Yemeğiz, kimsenin külünü yutmayız biz.”

Balkanlıoğlu “İlk yola çıktığın adam yanında mı senin, adam değilsin işte” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:

“İnsanı rüyayla yönetmeyeceksin. Benim duam batırdı, benim duam ihya etti gibi kendini fasülye gibi piyasaya çakmayacaksın.”

Metin Balkanlıpğlunu Konuşma videosu

Son Güncelleme: 29.03.2018 22:13
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum yazarak Haberin Kapısı Kurallarını kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz demektir. Yazılan yorumlardan Haberin kapısı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Avatar
Mustafa Yılmaz 2018-03-30 02:31:34

ikisinin yaptığı da yanlış...hani erbakan hocam demiştiya sürüden ayrılanı kurt kapar...
biri zoru görünce taklayı attı diğeride bir yakını koltuk görünce taklayı attı aman ters birşey söylersem yakınım koltuğundan olur...
nekadar yanlış..
metin bey ...bir fitneci nakit gazetesinin yalan haberine itimad edip aslını araştırmadan.. benim
şahsım dahil bize hakaret iftira ve aşağılayıcı bir konuşma yapmıştı..ama biz yinede ehlisünnetin zarar görmemesi adına susuyoruz...çünkü ehli sünneti bu hocalar üzerinden bitirme gayreti var..

Avatar
Uğur Yasar 2018-03-30 08:47:33

Toplumun takip ettiği bu tür insanlar trününe oynamamalı. .
PROBLEMİNİZ VARSA, ARANIZDA HALLEDİN VE ZATEN SIKINTILI OLAN BU MİLLETİ FAZLA DARALTMAYİN.
SONRA MİLLET SİZDEN MİLLİ GÖRÜŞE ATTIĞINIZ İFTİRANIN VEYA JET FADIL'İN HESABINI SORARSA CEVAP VEREMEZSİNİZ ..