Firma Rehberi

KapGidiyo
KapGidiyo
Sektör Alışveriş Merkezleri
İl / İlçe İstanbul / Kartal
Web Sitesi https://www.kapgidiyo.com/
Telefon 08504731373
Hakkımızda
Kap Gidiyo ekibi olarak uzun yıllardır farklı sektör ve alanlarda edindiğimiz tecrübemizi size en yararlı olacak şekilde hizmete sunma hedefi içindeyiz. Hem yurt içinde hem de yurt dışında Türkiye'nin önde gelen e-ticaret sitelerinden biri olmaya hazırlanıyoruz.Yüzlerce ürünü teknolojinin gücüile birlikte sizlerle buluştururken ayırrt edici bir yol izlemeyi tercih ediyoruz. Kap Gidiyo ekibi olarak farkındalık kazandığımız en önemli noktamız kusursuz hizmet anlayışımızdan geçiyor. Bizler, satış ve pazarlamanın pek çok alanda aktif kullanılabilirliğini iyi yöneten ancak önceliğini kazançlar üzerine kurmayan bir e-ticaret sitesiyiz.
Alıştığımız ve her geçen gün hayatımızı kolaylaştıran internet dünyasının özelliklerinden hem kendimizi hem de sizleri faydalandırmayı amaç edindik. Edindiğimiz bu amaç doğrultusunda kurmuş olduğumuz pratik pazar konseptli Kap Gidiyo ile hepimizin en kıymetlisi olan zamanı satın alıyoruz. Sizlere uçsuz bucaksız internet dünyasında şüphe etmeden gezebileceğiniz bir alan yaratıyoruz. Gündemi, modayı, günlük hayatın popüler araçlarını bir ihtiyaç olarak görüyor ve bu ihtiyacınızı önemsiyoruz.

Trendlerde yer alan ürünleri iyi bir hizmet kalitesi ve hak ettiği fiyat ile sunarak, buluştuğumuz herkesin memnun ayrılmasına çok dikkat ediyoruz. Çok sayıda farklı ürüne ev sahipliği yapan Kap Gidiyo ile birlikte sürekli güncel kalmak isteyen herkesi destekliyoruz.

Vizyonumuz
Hedeflerimiz; gelişmeye ve geliştirmeye destek veren bir profil ile birlikte kazandığımız kadar kazandırmak ve bunu sürdürmektir. Sağladığımız hizmetler ve elde ettiğimiz memnuniyetlerle birlikte işlerimizin kalitesini ortaya koyarak yol almak istiyoruz.

Misyonumuz
Her saniye kendini yenileyen teknoloji fırsatları ile sizlere zahmetsiz ve güvenilir bir alışveriş platformu deneyimi yaşatmak, memnuniyetinizi sağlamak ve her zaman mağduriyetlerinizin karşısında durarak hizmet vermektir.

Referanslar:
B2B pazarındaki neredeyse tüm markalarda edindiğimiz tecrübeleri(Referanslarımız | KheironStand gibi koyalım diye değil ne demek istediğimi anlatmak için), B2C ile son tüketici ile buluşturmak istiyoruz.(Referanslar Ali, Veli, Mehmet olacağı için) bu konuyu güzel açıklayacağınıza inanıyorum.

Adres: Cevizli Mah. Mustafa Kemal Cad. Şehit Gazi Sok.Hukukçular Towers Sitesi A Blok No:66/39 Kartal İstanbul

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Seyda Diş Polikliniği Seyda Diş Polikliniği

Sağlık - Sosyal Hizmetler / İçel

Altın Yapı Market Altın Yapı Market

İnşaat - Nalbur ürünleri / Eskişehir

TE Bilişim TE Bilişim

Bilgisayar - Yazılım - Bilişim / İstanbul